Krejčovství Šejnohová - krejčovství Liberec

Krejčovství Šejnohová - šití Liberec

O nás

 

12-30-10-11-58-31-lista2jpg.jpg

 

Módní atelier a zakázkové krejčovství Kamila Šejnohová Couture byly založeny v roce 1989. Za více než dvacet let svého fungování si atelier našel množství spokojených zákazníků a především zákaznic, vyhledávajících oděvy vyráběné přímo na míru. Tento způsob výroby je zárukou dokonalého padnutí oděvu

a to i u postav, které často nedokáže uspokojit nabídka konfekce.

 

K deseti letům svého působení se atelier přestěhoval do nových adekvátních prostor v Kavkazské ulici 193 v Liberci,

kde naleznete kromě atelieru také VIP salon, kde Vás velmi rádi přivítáme na individuální schůzce a následně zkouškách Vašeho modelu.

 

V minulosti jsme byli mnohokrát osloveni k výrobě historických a speciálních kostýmů např. pro šermíře nebo historické jezdecké kabátce.

 

Dále jsme spolupracovali se společnostmi ABX Barrandov a Paramount Pictures při úpravách filmových kostýmů ke snímku „The Beautician and the Beast“ s Fran Drescher (Chůva k pohledání) a Timothy Daltonem (James Bond, Scarlett) během natáčení filmu v České Republice.

 

Posledních několik let úzce spolupracujeme při výrobě kolekcí BRYXI ( www.bryxi.cz ) , které bývají obvykle představeny na výstavě designu Designblok v Praze a několikrát získaly nominaci na cenu Czech Grand Design v kategorii designér roku.